Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Yeni Seneye “İnci Gibi Dişlerle Merhaba” Deyin

Yeni Seneye “İnci Gibi Dişlerle Merhaba” Deyin

Yılbaşı kutlamalarında çekici gülüşünüzle görenleri büyülemeyi ister misiniz? Yeni bir seneye girerken kendinize yeni bir gülüş hediye edebilir, beceriksiz dişlerinizden kurtulabilir, ufak estetik değişlerle inci gibi dişlere kavuşabilirsiniz.

Bir yılı geride bırakıp tertemiz bir seneye merhaba derken kendiniz için yapacağınız yeniliklerden en ehemmiyetlisi hoş bir tebessümme ve inci gibi sıhhatli dişler olacak. İlk görüşte pozitif bir tesir bırakmanın en ehemmiyetli sebeplerinden bkocaman olan gülüşümüz, sıhhatli ve parlak dişlerle bitirilince çok daha büyülü bir tesir yaratıyor.  Yeni seneye hoş bir gülüşle girmek isteyenler için Cad- Sırça yöntemi ile gülüş tasarımının uygun olabildiğini belirten Modern Kışlaoğlu, “ Bu yöntem bilgisayar anlamlı dizayn anlamına geliyor. Dişlerinin görünümünden ve gülüşünden memnun olmayan şahıslar, ileri teknoloji porselen sistemi ile kendilerine özel natürel dişlere ve sıhhatli bir gülüşe sahip olabiliyorlar” dedi. 

Dişlerdeki sarı kirlere elveda

Günlük harcanan çay, kahve, sigara gibi maddeler dişlerde kalıcı sarı kirler oluşturarak rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkarır. Diş beyazlatma yöntemiyle dişlerde oluşan sarı kirlerden kurtulup bembeyaz bir gülüşe kavuşabilirsiniz.  Diş beyazlatma operasyonunun iki biçimde yapılacağını belirten Kışlaoğlu, “ İlki hastanın kendi başına uygulayabileceği bir yöntemdir. Bu harekâtta hekim tarafından alınan ağız miktarı ile dişlerin üzerine takılacak ince beyaz kalıpların hazırlatılması daha sonrada hastanın bu kalıpların içine hekimin verdiği ilacı yerleştirerek beyazlatılacak dişlerin üstüne günde 6 ile 8 saat arasında takması biçiminde uygulanır. Değişik harekât hekim tarafından diş üzerine renkli ışık kaynağının uygulanması ile yapılır. Netice hemen görülebilir.” dedi. Bu gibi pratik operasyonların ardından gereksiniminiz olan parlak gülüşe ve bakımlı dişlere sahip olabilirsiniz.

Kusursuz bir diş için diş etlerine pembe bir değiş…

Hoş bir gülüş ve sıhhatli bir gülüş için diş etlerinin sıhhatli olması kaçınılmaz bir asıl… Natürel bir görünüm olması açısından dişe yapılan küçük değişlerin yanı gizeme diş etine yapılan düzenlemeler ile çok daha estetik ve hoş bir görünüme kavuşulabilir. Diş etlerine uygulanan pembe estetik harekâtı ile bu bütünlüğün sağlanacağını belirten Kışlaoğlu, “Hasta güldüğünde diş etleri fazla görünüyorsa gingivoplasti metodu uygulanır. Estetiği bozan bu diş eti ufak bir harekâtla düzenlenir.” diye belirtti.

Hoş bir gülüş için tüm alternatifleri değerlendirmek isteyenlere, meseleli diş yapısında kurtulmak ismine Laminaları da öneren Kışlaoğlu; bu yöntemin kırık, çürük, yıpranma gibi yapısal bozukluklardan kaynaklanan vaziyetlerde en tesirli yöntemlerden olduğunu vurguladı.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.