Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Altı haftalık tasarı

28.04.2021
26
Altı haftalık tasarı

Erişkin yaşamınızın en coşkulu altı haftası için hazır olun. Gelecek altı hafta süresince programımı bütün olarak uygular­sanız, bedeniniz kayda bedel bir mutasyon geçirecek ve siz …

Erişkin yaşamınızın en coşkulu altı haftası için hazır olun. Gelecek altı hafta süresince programımı bütün olarak uygular­sanız, bedeniniz kayda bedel bir mutasyon geçirecek ve siz de onun olağanüstü kendini iyileştirme maharetine şahit olacak­sınız. Bu ilk hafta hiçbir uzlaşmaya izin vermezseniz, sizi son­suza dek değiştirecek biyokimyasal ve fizyolojik bir yenilen­meyi başlatacaksınız. Kilonuzun ne kadar basit eksildiğini görecek ve fiziksel ve duygusal sıhhatinizdeki ince başkalaşımları deneyim edeceksiniz. Belki de kilo kaybından daha ehemmiyetli ola­rak, kendinizi senelerdir sezmediğiniz kadar iyi sezecek­siniz.

Burnunuzda doluluk sezmeyeceksiniz, alerjileriniz yok olacak ve kabızlığınız sona erecek. Çoğu birey sindirim sis­temlerinin varlığını dahi unutacak, zira artık mide sızıları, kramplar ve bağırsaklarında rahatsızlık sezmeyecekler. Ar­tık sıhhatsiz yemekten kaynaklanan sızıları dindirmek için baş sızısı hapları, sindirim ilaçları ve öbür ilaçlan kullanmanıza gerek kalmayacak. Hastalarımın bu ilk altı haftalık tasarıdan sonraki sıhhatlerini, tipik diyabet, tansiyon, yüksek kolesterol ve trigliserid şikayetleriyle beraber, ilk gelişlerindeki halleriyle karşılaştırmayı çok beğeniyorum. Kiloları, tansiyonları ve kan testleri tekerrür hakimiyet edildiğinde alınan neticeler çok kayda bedel. İnsanları bilimsel bir test yapmaları için teşvik ediyo­rum: Bu tasarıyı çok sıkı bir biçimde altı hafta süresince uygula ve ne kadar kilo verdiğini gör. Altı haftalık “sınama” neticesinde çoğu hasta, neticelerden o kadar etkileniyor ki, devam etmek için çok istekli oluyor. Neticeler, başkalaşımı teşvik ediyor ve bireyleri motive ediyor. Tasarıyı ne kadar sıkı bir biçimde uygu­larsanız, damak zevkiniz de o kadar tez değişir.

Altı Haftalık Tasarı, bu kısmın devamında anlatılan, seç­meli, az gıdalı besinlerin hiçbirini kapsamaz. Ciddi bir hasta­lığınız olsun olmasın, bedeniniz enerji dolu ve iyileştirici bir mutasyon içine girecektir. Bedeniniz gıda bağımlılıkların­dan kurtulacak ve istediği fizyolojik pakliğe kavuşacaktır. Başlangıçta güç olacak, ama süratli neticeler devam etmenizi basitleştirecektir.

Çoğunuzun geçmişte perhizler mevzusunda zafersiz oldu­ğunu ve ilerleme süratinden dolayı hayal kırıklığı yaşadığını öğreniyorum. Bu sefer öyle olmayacak. Yaşamınız ehemmiyetlidir. İde­al kilonuza erişebilirsiniz. Bu perhizi hakikat anlamda deneyin ve önerilerime yatıl. Ne kadar kilo verdiğiniz, lipitlerinizin kolesterol ve trigliserid ne kadar düştüğünü ve baş sızısı, gastrit, sindirimsizlik ve burun kanaması gibi bir hayli sempto­mun nasıl yok olduğunu görün. Bu fantastik neticeleri gördü­ğünüzde o kadar hoşnut olacaksınız ki, bu ideal perhizi uygu­lamaktan rahatlık dinleyeceksiniz. Yaşamınızda ilk kez yaşamak için yiyin ve kendinize yaşamınızı değiştirecek fırsatı verin.

Altı Haftalık Tasarı, bedeninize, bu yeni yeme biçimine geçim sağlaması için zaman verir. Başlangıçta kilonuz süratli bir biçim­de eksilir, ama niyet kilonuza yanaştıkça kilo kaybınız yavaşlayacaktır. Damak zevkiniz değişecektir. Natürel gıdalardaki ince tatlara daha duyarlı hale geleceksiniz. Altı hafta, yeni perhizden kaynaklanan tam semptomların yok olması için yeterli bir zamandır. Neticeler neticeleri getirir. Takribî 10 kilo verdiğinizde, içinizden daha fazla egzersiz yapmak gelecek ve spor salonuna gidip, bedeninize her zaman hayal ettiğiniz gibi biçim verdiğinizde daha da heyecanlanacaksınız.

Bu tasarıyı ilk uyguladıkları on-on dört gün süresince hasta­larımın günde yarım kilo vermesi hiç de şaşılacak bir vaziyet değildir. Hatta bazen daha fazla kilo verirler. Bana yüksek tan­siyon şikayetiyle gelen bir hastam olan George, ilk üç günde 3,5 kilogram. verdi. Bunun çoğu, büyük olasılıkla perhizinde tuzu kes­mesiyle oluşan su kaybıydı; buna karşın tansiyonu düştü ve kilo kaybı sonraki birkaç ay süresince ayda vasati 4,5 kilogram. süratinde devam etti. Şükran Günü’nde azıcık hindi yedi ve tasarı­dan minik tefek bazı sapmaları daha oldu, ama perhizi basit buldu ve benim öneri ettiğim bazı gıdaları kullanarak hala kilo vermeye devam ediyor. Yakında vermesi gereken 43 kilonun tamamından kurtulmuş olacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.