Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Bilgisayar Oyunu Oynarken Can Verdi

Bilgisayar Oyunu Oynarken Can Verdi

Konya’da 14 Yaşındaki bir çocuğun, odasında bilgisayar oyunu oynadığı sırada ailesi tarafından ölü bulundu

Vaka, saat 23.30 sıralarında merkez karatay ilçesi Sarıyakup Semti Burhandede Caddesi’nde alana geldi. İddiaya göre, 14 yaşındaki lise 1’inci sınıf talebesi Mustafa Küçükköy akşam üzeri okuldan gelerek annesine başının Ağrıdığını söyledi.

Annesinin verdiği ağrı kesiciyi içen Mustafa daha sonra bilgisayarda araba yarışı oyunu oynamak için odasına gitti. Ailesiyle akşam yemeğini yedikten sonra tekrar bilgisayarındaki oyununa dönen Mustafa’dan ses çıkmayınca bir vakit sonra ablası Melike K. kardeşinin yanına gitti. Kardeşi Mustafa’nın hareket etmediğini ve bedeninin morardığını gören abla, vaziyeti annesine ve babasına haber verdi. Vaka yerine 112 Acil Servis görevlileri çağrıldı.  Çocuğun yaşamını kaybettiği belirlendi. Mustafa’nın cansız bedeni bitkiopsi yapılmak üzere özel bir sağlık kurumunun morguna kaldırıldı.

 

ŞEHİRK TESPİTLERE GÖRE KALP KRİZİ Mİ?

 

Mustafa Küçükköy ’nam yapılan şehirk bitkiopsisinde kalp kirizi neticeyi can verdiği belirlendi. Ailesi Küçükköy ’nam daha evvel kalp rahatsızlığı geçirmediği belirtti. Soruşturma sürüyor.

 

Kaynak : Milliyet

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.