Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

KAN GRUBU – KARAKTER İLİŞKİSİ

27.04.2021
12
KAN GRUBU – KARAKTER İLİŞKİSİ

Kan gruplarının insan şahsiyeti ile yakından alakası olduğu anlaşıldı. Japon uzmanlar değişik kan gruplarının erkekler ve bayanlar üzerindeki tesirlerini mevzu alan bi araştırmasının neticelerini sarihlerken, “İnsan bedeninin kimyası ile karakter arasında ehemmiyetli bağlar var. Kan grupları bunlardan bkocaman.” dedi

A Grubu Bayanı

Para tüketmesini çok hoşlanır. Seksi iç çamaşırlarına düşkündür. Çocukları çok hoşlanır ve çocuk sahibi oldukdan sonra eşini umursamama eder. Farklılığı seven biridir.

A Grubu Erkeği

Düzenli yaşamayı hoşlanır. İyi bir arkadaş ve konuşmacıdır. Birlikte olacağı bayanı seçerken çok titiz davranır.

B Grubu Bayanı

İstek doludur. Sekse hiç hayır demez. Para mevzusunda eli ya çok sarihtir ya da çimridir

B Grubu Erkeği

Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret eder. Bayanlara hürmeti ebedidir. Hep neşe dolu bir aileye sahip olmak ister. Yemek mevzusunda son derece titizdir.

AB Grubu Bayanı

Erkeklerin vicdanını hoplatan elbiseler giymeye bayılır. Para mevzusunda idarelidir. Yemek pişirmekte, mükellef bir sofra hazırlamakta üzerine yoktur.

AB Grubu Erkeği

Aile içinde kesinlikle lafının dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister. Müsamahalı ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu grupdan çıkar. Eşine konut işlerinde destek etmekten çekinmez.

0 Grubu Bayanı

Mutfan giderlerinden kısarak kendine güzel elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde hemen çalışma yaşamına dönmek, cemiyetteki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez. Pratik yemekleri seçim eder.

0 Grubu Erkeği

Aşık olduğu zaman birlikte olduğu bayanı çok çekemer. Kalabalığı beğenmez. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine sık sık hediye almayı hoşlanır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.