Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

OPÜŞMEYE GÖRE KİŞİLİK İNCELEMEYİ…

17.06.2021
11
OPÜŞMEYE GÖRE KİŞİLİK İNCELEMEYİ…

Alakalılar herşeye göre kişilik incelemeyi yapabiliyorlar. Öpüştüğünüz şahsın şahsiyetini mi merak ediyorsunuz. O zaman alttaki yazıyı dikkatlice okuyun. İşte dudak değişlerinin nelere işaret ettiğinin ipuçları…

SERÜVENCİ

Öpüşme tekniği: İstekleri bitmez ve oldukça sırnaşık bir biçimde öpüşür. Ayrıca öpüşme esnasında beden temasına çok özen gösteren serüvenci, bu tutumuyla öpüşmenin onun için cinsel ilişkiden evvel gelen bir basamak olduğunu gösterir.

Beden yapısı: Adaleli, geniş omuzlu, erkeksi, atletik…

Özellikler: Cömert, ama yeniden de emin bir emel güzergahında!

Netice: istediği herşeyi elde eder! Zaman o kadar ehemmiyetli değildir!

öpüşme tekniği: Hoşlanarak ve yorulmak öğrenmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısından çok fazla istekte bulunan birisi değildir. Beden yapısı: Güçlüdür, ama yine da az adalelidir. Her zaman bakımlıdır ve gözlerinde derin bir anlam saklıdır. Dolgun dudaklıdır. Özellikler: Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Bayanları parmağına dolayabilir. Netice: Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini öğrenir.

İŞKOLİK

Öpüşme tekniği: Onun için hiç kuşkusuz en ehemmiyetli unsur zaferdir! öpüşmeyi sever, natürel çok uzun ve sık öpüşür. Ama dili gereğinden fazla hareketlidir. Öpüşürken karşı tarafı mıncıklamaktan beğenir. Ancak bir anda kalkıp işe gidebilecek bir şahsiyeti vardır.

Beden yapısı: Cılız, solgun, atletik, ince dudaklı ve uzun suratlıdır.

Özellikler: Her zaman objektiftir. Oldukça galibiyetlidir. Temennileri fazladır. Netice: Her zaman hakimiyeti elinde yakalamak isteyen ve güç aşık olan bir insan..

Öpüşme tekniği: Dünyada öpüşmekten daha çok hoşlandığı birşey yoktur. Şayet dudakları dudaklarınızda değilse, o zaman kesinlikle göğüslerinzi, boynunuzu ya da başka yerlerinizi öpüyordur.

Beden yapısı: Güçlü, azıcık kilolu, dolgun dudaklı, kocaman gözlü. özellikler: Saatlerce öpüşebilir. Netice: Netlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla beraberken süpriz beklememelisiniz.

ENTELEKTÜEL

Öpüşme tekniği: Konuşmak mı öpüşmek mi? Entellektüel adamımız her ikisine de vakıftır. Beden yapısı: Yuvarlak yüzlüdur ve saçları genellikle arkaya doğru taranmıştır. Geniş omuzlu değildir, ama ellerini çok süratli hareket ettirir. Ayrıca gözleri nemlidir. Özellikler: Her mevzuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının sebebi öğrenmediklerini gizlemektir. Netice: Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve sayılarla alakalıdır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.