Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Balıkesir Tiroid Mektebi ’nda operasyon canlı yayınlanacak

20.03.2021
18
Balıkesir Tiroid Mektebi ’nda operasyon canlı yayınlanacak

Balıkesir Üniversitesinde tertip edilecek olan “Balıkesir Tiroid Mektebi” programının son bvefatında, Endokrin Cerrahisi Derneği Başkanı Prof.Dr.

Balıkesir Üniversitesinde tertip edilecek olan “Balıkesir Tiroid Mektebi” programının son bvefatında, Endokrin Cerrahisi Derneği Başkanı Prof.Dr. Fatih Tunca ve Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalı ’ndan Dr. Öğretim Abonesi Erman Alçı tarafından asap görüntüleme sistemiyle reelleştirilecek tiroit operasyonu canlı yayınla buluşma salonuna aktarılacak ve operasyon sırasında katılımcıların sualleri operasyon ekibi tarafından yanıtlanacak.
Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı ve Endokrin Cerrahisi Derneği işbirliğiyle 26 Ekim Cumartesi günü “Balıkesir Tiroid Mektebi” programı Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Sağlık Kurumu konferans salonunda reelleştirilecek. Buluşmanın bilimsel programında endokrin cerrahisi alanında Türkiye ’nin önde gelen adları da yer alacak. Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof Dr. İlter Kuş ’ un açılış konuşmasıyla başlayacak olan program, “tiroid nodüllerinin rehabilitasyonu” ve “tiroid operasyonlarında asap görüntüleme sisteminin kullanımı ve ehemmiyeti” mevzularının sunumlar ve bitkiurum eşliğinde ele alınmasıyla devam edecek. Programın son bvefatında Endokrin Cerrahisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Fatih Tunca ve Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalı ’ndan Dr. Öğretim Abonesi Erman Alçı tarafından asap görüntüleme sistemiyle reelleştirilecek tiroit operasyonu canlı yayınla buluşma salonuna aktarılacak ve operasyon sırasında katılımcıların sualleri operasyon ekibi tarafından yanıtlanacak.PARTNERKadınların haz noktalarıBeş kez tüp bebek sınamasından sonra PRP ve akupunktur rehabilitasyonuyla çocuk keyfi geldiHepatit B çocukluk çağında daha fazla kronikleşebiliyor

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.