Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

bitkioimmün hastalığı ve öbürleri

08.07.2021
12
bitkioimmün hastalığı ve öbürleri

Şayet bir insanın acılarından kurtulmasının yolu yalnızca tehli­keli ilaçlardan geçiyorsa, bitkioimmün rahatsızlıkları için uygu­lanan geleneksel terapilerin dezavantajlarını kabul etmeye güç­lanırız. Ama işin aslı perhizsel ve …

Şayet bir insanın acılarından kurtulmasının yolu yalnızca tehli­keli ilaçlardan geçiyorsa, bitkioimmün rahatsızlıkları için uygu­lanan geleneksel terapilerin dezavantajlarını kabul etmeye güç­lanırız. Ama işin aslı perhizsel ve beslenmesel müdahalelerin, tıpkı romatizmal artritte olduğu gibi bitkioimmün rahatsızlık­larında işe yaradığıdır.

Bir hekim olarak geçen on senemin büyük bir kısmını bu tipteki hastalara bakarak geçirdim. Romatizmal artrit, lupus ve bağ dokusu hastalıkları olan bir sürü hastanın bu cins müdaha­lelerle tamamen iyileştiklerini gördüm. Hastalarımın bir çoğu aynı zamanda astım ve alerjilerden de kurtuldu. Bütün hasta­ların tamamen iyileştiğini söyleyemem, ancak çoğunluğu ilaç kullanmayı vazgeçmeyi muvaffak oldu.

bitkioimmün rahatsızlıklarını rehabilitasyon etmek için H= N/C for­mülünü uygulamak gerekir, arap saçına dönmüş bağışıklık sis­temi ancak o zaman yapısını normalize edebilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.