Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

En Konforlu Sağlık Hizmetleri İçin Davetlilerinden Bütün Anekdbitki Alan Kızılcahamam Termal bitkielleri

18.03.2021
10
En Konforlu Sağlık Hizmetleri İçin Davetlilerinden Bütün Anekdbitki Alan Kızılcahamam Termal bitkielleri

Ankara ’nın şifalı kaynakları ile gözde tatil duraklarından Kızılcahamam, hem sıhhatine kavuşmak hem de ruhunu ve vücudunu dinlendirmek isteyenler için ilk seçim edilen yerlerden biridir. Ankara milleti kadar, Türkiye ’nin dört bir yanından da alaka gören bölge, şifalı sularının yanı gizeme yemyeşil doğasıyla da alkış kazanmaktadır.

Tatil seçiminiz sağlık hizmetleri ağırlıklı alternatiflerden yanaysa, ya da rahatsızlıklarınızın çaresini şifalı kaynaklarda bulmak istiyorsanız tercihinizi Ankara ’dan yana yapabilir, Kızılcahamam termal bitkieller hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Doğa, Sağlık ve Lüksü Bir Arada Yaşayacağınız Çam Hbitkiel Thermal Resort & Spa Convention Center
Çam Hbitkiel Thermal Resort & Spa Convention Center, balayı çiftlerinden çocuklu ailelere, iş seyahatlerinden sağlık emelli konaklamalara kadar değişik temennilere sahip tüm konuklarına hayallerin ötesinde bir tatil hizmeti sunmaktadır. Kuruluşun öne çıkan ilk özelliği 7 adet termal havuzu olup, havuz sıcaklıkları 37 – 47 derece arasında değişmektedir. Hidrbitkierapi, balnebitkierapi, talassbitkierapi ve klimaterapi ise özel sağlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Sıhhatine katkıda bulunurken, cümbüş ve adrenalinden de bırakmayan konuklar için Serüven Park bünyesinde ATV gezisi, dağcılık, zipline, bisiklet, Jeep safari turu, trekking gibi etkinlik alternatifleri sunulmaktadır. 2 adet sarih yüzme havuzu ve su kaydırakları ise sıcak yaz günlerinde en sevinçli anlara konut sahipliği yapmaktadır. İş emelli seyahatleriniz için 10 adet buluşma salonuna sahip Çam Hbitkiel Thermal Resort & Spa Convention Center, balayı çiftleri içinse özel konaklama kutuları sunmaktadır.

Ruhunuzdaki ve Vücudunuzdaki Tüm Yüklerden Temizleyeceğiniz Bir Tatil İçin: Patalya Thermal Resort & Spa Hbitkiel
Kızılcahamam ’ın en konforlu bitkielleri arasında gösterilen Patalya Thermal Resort & Spa Hbitkiel, termal imkânlarının yanı gizeme zengin SPA hizmetleri ile alkış kazanmaktadır. 59 derece sıcaklığa erişebilen termal su havuzları, kemik ve eklem meselelerinden kadın hastalıklarına kadar pek çok rahatsızlığın rehabilitasyonu için kullanılabilmektedir. Mum ışıkları ile aydınlatılan SPA alanları, termal banyolar, hamam ve çok daha fazları dinlendirici bir tatil için öne çıkmaktadır. Papatya banyosu, yosun terapi, süt banyosu gibi birbirinden özel hizmetler ise kendinizi yenilenmiş sezmenize imkân sunmaktadır. Dinlendirici bir tatil kadar eğlenmenize de önemseyen Patalya Thermal Resort & Spa Hbitkiel ’de sarih ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. 156 odalı kuruluş konuklarına yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.

Kızılcahamam ’ın En Çok Seçim Edilen 5 Yıldızlı bitkieli: Eliz Hbitkiel Convention Center Thermal Spa & Wellness
Eliz Hbitkiel Convention Center Thermal Spa & Wellness, termal suları kadar iş emelli hizmet alternatifleriyle de hatasızlığı tutmaktadır. Yetersizsiz bir sağlık hizmeti bulacağınız kuruluşta 2 adet sarih ve 2 adet kapalı havuz hizmet verirken, kapalı havuzlardan biri termal özelliklere sahip, öbürü ise kaydıraklıdır. Aile hamamı, jakuzi, sauna gibi pek çok alternatifin yanı gizeme fizybitkierapi, vakum terapi, elektrbitkierapi, pressbitkierapi gibi terapi alternatifleri alanında uzman bir kadro tarafından sunulmaktadır. 22 adet buluşma salonunun yer aldığı kuruluş, yorucu bir iş gününün ardından dinlenmenize imkân sunarak, tüm stresinizi alıp götürecektir. Değişik kapasitelere sahip 94 odanın bulunduğu Eliz Hbitkiel Convention Center Thermal Spa & Wellness, yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.

Tüm Sağlık Meselelerinin Geride Kalacağı Bir Tatil İçin: Başak Termal Hbitkiel
Kızılcahamam ’da uygun ve konforlu tatil tasarılarının en çok seçim edilen kuruluşlarından Başak Termal Hbitkiel, sağlık hizmetleri kadar çağdaş mimarisi ve profesyonel kadrosuyla da öne çıkmaktadır. Kaynağından 73 derece sıcaklıkta çıkan su özel teknolojiler ile 40 dereceye kadar soğutulmakta ve 2 adet termal havuzda konuklarına şifa sunmaktadır. Kas ve kemik rahatsızlıklarından psikolojik hastalıklara kadar pek çok sağlık meseleyi burada son bulmaktadır. Termal hizmetlerinin yanı gizeme SPA alanında da pek çok hafifletici hizmete sahip Başak Termal Hbitkiel, yarım pansiyon konsepti sunmakta olup, konuklar kuruluşun 110 odasında en konforlu tatillerinden birini tecrübelemenin sevincini yaşamaktadır.
Başta Kızılcahamam olmak üzere ülkemizin birbirinden özel hizmet alternatiflerine sahip termal kaplıca bitkiellerine erişerek siz de yaşam konforunuzu çoğaldıracak bir sağlıklı yaşam tecrübesine adım atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.