Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

İnternetteki öğütlere temkinli yanaşın

26.04.2021
5
İnternetteki öğütlere temkinli yanaşın

Araba satın almaya galeriye gittiğimizde kendimizi koruma iç­dürtülerimiz hazır bekler. Satıcının bitkiomobili satmak için ne cins diller dökeceğini nasıl kavrayacağımızı, bitkiomobilin ne denli yanılgısız bir …

Araba satın almaya galeriye gittiğimizde kendimizi koruma iç­dürtülerimiz hazır bekler. Satıcının bitkiomobili satmak için ne cins diller dökeceğini nasıl kavrayacağımızı, bitkiomobilin ne denli yanılgısız bir du­rumda olduğunu ve daha önceki sahibinin bitkiomobili neredeyse hiç kullanma­dığına ait laflar dinlediğimizde önlemli olmamız gerektiğini öğreniriz. Ama İnternet mevzubahisi olduğunda genellikle üstümüze ga­rip acarlık ve vicdanlılık geliverir. Çok ehemmiyetli sağlık sorunlanna kolay cevaplar almayı çılgıncasına isterken şüpheciliğimizi de bir kenara netlikle atmamalıyız.

Tufts Üniversitesi ’nin yaptığı bir araştırma internet kullanıcıları­nın yüzde 60′nın sağlık mevzularında öğüt ve bilgi almak ama­cıyla web sitelerini ziyaret ettiklerini ve ziyaret edenlerin yüz­de 90′ının da bu sitelerde karşılarına çıkan bilgilerin emin olduğuna inandıklarını ortaya çıkarmıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.