Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

İstanbul ’da sahte dişçi işlemi!

23.04.2021
4

Şile’de doktor olmadıkları halde portatif çantalarla konut konut dolaşarak diş rehabilitasyonu yapıyorlardı… Şile’de, doktor olmadıkları halde portatif çantalarla konut konut dolaşarak diş rehabilitasyonu yaptıkları iddiasıyla yakalanan …

Şile ’de doktor olmadıkları halde portatif çantalarla konut konut dolaşarak diş rehabilitasyonu yapıyorlardı…

Şile ’de, doktor olmadıkları halde portatif çantalarla konut konut dolaşarak diş rehabilitasyonu yaptıkları iddiasıyla yakalanan 3 kişi, beğenk edildikleri adliyede hür bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, İstanbul Şehir Jandarma Komutanlığı ’na bağlı ekipler, portatif çantalarla konut konut dolaşarak doktor olmadıkları halde 50 ile 100 Yeni Türk Lirası arasında fiyatla diş rehabilitasyonu yaptıkları tanımlanan kişilere yönelik çalışma başlattı.

Çalışma kapsamında, Şile ’de Veli A ’nın dişini çeken Ferhat K, Mansır D. ve Tuncay K. suçüstü yakalandı. Şehirkokul mezunu oldukları tanımlanan bu kişilerin çantalarında yapılan analizde, takma diş takımları, diş çekimi ve diş rehabilitasyonunda kullanılan tıbbi malzemeler ile diş çekimi sırasında kullanılan üzerinde kan izleri olan havlu ele geçirildi. Ayrıca, çantada bulunan birçok malzamede pas ve her türlü bulaşıcı hastalığın geçmesine neden olabilecek kan lekelerine tesadüfüldü. Jandarmadaki operasyonları tamamlandıktan sonra adli makamlara beğenk edilen 3 kişi, hür bırakıldı.

Kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=9602&cat=220&dt=2006/12/19

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.