Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

İTO ’ya Sağlık Partneri

17.08.2021
18

Business Hospital, İTO üyelerinin tüm sağlık meselelerinde anında müdahale edecek ve hizmetlerini indirimli verecek sağlık partneri oldu. Kurucuları arasında İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul …

Business Hospital, İTO üyelerinin tüm sağlık meselelerinde anında müdahale edecek ve hizmetlerini indirimli verecek sağlık partneri oldu.

Kurucuları arasında İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Borsası, İstanbul Esnaf Sağlık Kurumunu Koruma ve Dayanaklaşma Derneği ile iyilikseverlerin bulunduğu İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Konutları Vakfı bünyesindeki Business Hospital, İTO üyelerinin tüm sağlık meselelerinde anında müdahale edecek ve hizmetlerini indirimli verecek sağlık partneri oldu.

İTO kurulu, Business Hospital ’de bir dizi görüşme yaptı
İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş ’ın başkanlığındaki ve aralarında İTO Meclis Başkanı Muharrem Keçeli ve İTO meclis aboneleri ile bazı firma idareyicilerinin bulunduğu 60 şahsiyet kurul, İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Konutları Vakfı bünyesindeki Business Hospital ’de muhtelif görüşmeler ve analizlerde bulundu.

İstanbul Ticaret Odası İTO Başkanı Murat Yalçıntaş ile İTO Meclis Başkanı Muharrem Keçeli ve İTO Meclis aboneleri Türkiye ’nin kar emeli gütmeyen ilk ve bütün teşekküllü özel sağlık kurumularından İstanbul Esnaf Hastanesi İktisadi Firması ’ni Business Hospital ziyaret etti.

Sağlık sektörünün köklü müesseselerden biri olarak gösterilen İstanbul Esnaf Hastanesi 1937 ile İTO arasında iş birliğine gidilmesi ve yapılan yatırımların anlatılması emeliyle taraflar toplandı.

7 Kasım ’da asıllaştırılan ziyaret, İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Konutları Vakfı idare Heyeti Başkanı Erdal Dönmez ile Turan yapılan görüşme ile başladı. Erdal Dönmez, görüşme sırasında, kurul abonelerine yenilenen Esnaf Hastanesi ile alakalı bilgi verdi

Dönmez, Esnaf Hastanesinin fiziki ve teknolojik yenilenme projesinin bitirilerek 10 Milyon Yeni Türk Lirası ’lik yatırım yapıldığını belirtti.

İTO Başkanı Yalçıntaş, sağlık kurumunun bugünkü vaziyete gelmesinde katkısı olanlara teşekkür ederek, “Daha Öncekisinden çok daha iyi ve eşsiz bir eser haline gelmiş vaziyette. İş adamlarının göğsünü kabartacak biçimde hizmet verecek bu sağlık kurumuyla guru dinliyoruz.” diye konuştu.

İTO Meclis Başkanı Muharrem Keçeli de, sağlık kurumunun müessese ciddiyetiyle daha da büyüyeceğinin altını çizerek, nitelikli sağlık hizmetiyle sağlık kurumunun çok daha iyi noktalara geleceğini ifade ett.

İTO kurulu daha sonra, Business Hospital ’de, sağlık kurumunun yapısı ve teknolojisiyle alakalı analizlerde bulundu ve sağlık kurumunun uzman hekim takımları ile tanıştı.

İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Konutları Vakfı İdare Heyeti Başkanı Erdal Dönmez, özel sektörden sağlık hizmeti almak isteyen İTO üyelerinin ve ulusun Business Hospital ’de indirimli sağlık hizmeti alabileceğini söyledi.

Sınıfında referans sağlık kurumu olması beklenen Business Hospital, 95 yatak kapasitesi, 5 ameliyathane ile tanı, ayakta ve uyuyarak rehabilitasyon olmak üzere tıbbın 15 uzmanlık dalında sağlık hizmeti verecek.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=5833&cat=220&dt=2006/11/14

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.