Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Karaciğer hastalıkları konferansı

31.03.2021
17

Türk Karaciğer Vakfı hasta ve hasta yakınları için tertip ettiği ulus konferansının 13’namcısı cumartesi günü. Türk Karaciğer Vakfı ’nın hasta ve hasta yakınları için tertip ettiği ulus konferanslarının 13 ’namcısı …

Türk Karaciğer Vakfı hasta ve hasta yakınları için tertip ettiği ulus konferansının 13′namcısı cumartesi günü.

Türk Karaciğer Vakfı ’nın hasta ve hasta yakınları için tertip ettiği ulus konferanslarının 13 ’namcısı 23 Aralık Cumartesi günü Mecidiyeköy Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu ’nda yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ’nin işbirliğiyle tertip edilen buluşmada Prof. Dr. Muzaffer Gürakar, Prof. Dr. Fehmi Tabak ve Doç. Dr. Necati Yenice, karaciğer hastalıkları, sebepleri, belirtileri ve korunma yolları mevzusunda balaka verecekler. Türk Karaciğer Vakfı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Gürakar, buluşmada dinleyicilerin karaciğer hastalıklarıyla alakalı merak ettikleri suallerinin de cevaplanacağını söyledi Buluşma saat 14.00 ’te başlayacak. Buluşmada, karaciğer yağlanmasından, hepatit B ’ye, siroza ve karaciğer illet hastalıkine kadar karaciğer hastalıklarının rehabilitasyonundaki büyümeler anlatılacak.

Kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=10070&cat=220&dt=2006/12/22

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.