Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Karaciğer hastalıkları konferansı

31.03.2021
35

Türk Karaciğer Vakfı hasta ve hasta yakınları için tertip ettiği millet konferansının 13’şöhretçisi cumartesi günü. Türk Karaciğer Vakfı’nın hasta ve hasta yakınları için tertip ettiği millet konferanslarının 13’şöhretçisi …

Türk Karaciğer Vakfı hasta ve hasta yakınları için tertip ettiği millet konferansının 13′şöhretçisi cumartesi günü.

Türk Karaciğer Vakfı’nın hasta ve hasta yakınları için tertip ettiği millet konferanslarının 13’şöhretçisi 23 Aralık Cumartesi günü Mecidiyeköy Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğiyle tertip edilen buluşmada Prof. Dr. Muzaffer Gürakar, Prof. Dr. Fehmi Tabak ve Doç. Dr. Necati Yenice, karaciğer hastalıkları, sebepleri, bulguları ve korunma yolları mevzusunda bilgi verecekler. Türk Karaciğer Vakfı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Gürakar, buluşmada dinleyicilerin karaciğer hastalıklarıyla alakalı merak ettikleri suallerinin de cevaplanacağını söyledi Buluşma saat 14.00’te başlayacak. Buluşmada, karaciğer yağlanmasından, hepatit B’ye, siroza ve karaciğer kanserine kadar karaciğer hastalıklarının rehabilitasyonundaki büyümeler anlatılacak.

Kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=10070&cat=220&dt=2006/12/22

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.