Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Ne yersen ye kilo alma

08.05.2021
22
Ne yersen ye kilo alma

Mucize asıllaşıyor. Bilim adamlarının geliştirdiği yöntemle herşeyi yiyin, ince kalın… İsrailli bilim adamlarının geliştirdiği hapla hamburger, gibi gıdalardaki yağlar kanda çözülmeden bedenden atılıyor İNSANLARIN istediği yemeği yiyip …

Mucize asıllaşıyor. Bilim adamlarının geliştirdiği yöntemle herşeyi yiyin, ince kalın…

İsrailli bilim adamlarının geliştirdiği hapla hamburger, gibi gıdalardaki yağlar kanda çözülmeden bedenden atılıyor

İNSANLARIN istediği yemeği yiyip kilo almama düşü hakikat oluyor. İsrailli bilimadamları yemeklerdeki yağların bedende depolanması yerine dışarı atılmasını sağlayan bir hap geliştirdi. Hapın yaratıcısı Dr. Joseph Kanner, şarap ve taze meyvede bulunan polifenol isimli maddeyi kapsayan hapın, hamburger ya da kızarmış patates gibi gıdalarda bulunan yağların kanda çözülmesini yasakladığını söyledi. Yemekten hemen evvel alınan hap, bedenin yağları atık olarak idrak edip dışarı atmasını sağlıyor. Bedendeki yağ oranının eksilmesiyle kalp hastalıkları ve kanser gibi rahatsızlıklarda da düşüş yaşanacağını belirten Kanner, “Bazı insanlar yedikleriyle yeterli ölçüde polifenol alıyor. Ancak kimileri bunun için hapa gereksinim dinliyor. Bu hap gerçeğinde sıhhatimiz için makûs olan şeylerin hasarını eksiltiyor” dedi.

Hapın bir hayli sıkı testin ardından gelecek yıl İngiltere’de piyasaya çıkması bekleniyor. Üretici bir işletmeyle görüşmeleri sürdürdüğünü belirten Kanner, “Bu ilaç vitaminler gibi rehabilitasyon emelli değil, destekleyici ilaç olarak satışa sunulacak. Ancak biz yeniden de insanlara bu ilaçlar yerine taze sebze meyve yemelerini öneriyoruz” dedi.

Vatan

Kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=51235&cat=220&dt=2008/01/14

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.