Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Penis estetik olmalı

06.04.2021
13

Cinsel meselelerle muayenehanelere müracaat eten erkeklerin rakamında büyük bir çoğalış var.. Sıhhatli bir cinsel ilişki yaşayabilmek için kendisini yeterli görmeyen erkekler, takati tıpta aramanın ayıp olmadığını bildi. …

Cinsel meselelerle muayenehanelere müracaat eten erkeklerin rakamında büyük bir çoğalış var..

Sıhhatli bir cinsel ilişki yaşayabilmek için kendisini yeterli görmeyen erkekler, takati tıpta aramanın ayıp olmadığını bildi. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Abonesi ve Hattat Sağlık Kurumu Direktörü Prof. Dr. Halim Hattat erkeklerin erken boşalma, sertleşme bozukluğu ya da penis çarpıklığını sebebiyle müracaat ettiğini söyledi. Hattat, yeni geliştirilen takmalar ve operasyon teknikleriyle cinsel kasvetlere yol açan fizyolojik meselelerin rahatlıkla ortadan kaldırıldığını anlattı:

Artık erkekler işlev bozukluklarının yanı gizeme cinsel görünümleri için de operasyon masasına uyuyor. Bir hekim olarak siz nasıl değerlendiriyorsunuz bu gidişatı?

Günümüz erkekleri kendilerine daha çok özen gösteriyor. Yalnızca takma değil, prbitkiezsiz de bükülmeler, penis çarpıklıkları, anatomik farklılıklar veya bedenlerindeki yağ birikimleri gibi bir hayli mevzuda daha hassasiyet gösteriyorlar. Ben de buna pozitif bakıyorum.

Arzda aşikar bir çoğalış var mı?
Netlikle. Zira genel olarak bakış açısı değişti. Daha Öncekinden erkeklerin doktora gitmesi ayıptı. Çekiniyorlardı. Ama artık son derece natürel karşılanıyor. Erkeklerin ömrü de uzuyor. Natürel olarak her istikametten geçimli bir hayat sürmek istiyorlar. Bu da arzın çoğalmasına yol açıyor.

Takmalardaki spektrumu anlatabilir misiniz?
Bükülebilir ve hidrolik olarak iki çeşit takma var. Hidrolik modelde daha kolay ereksiyon elde ediliyor ve fizyolojik olarak olağan hale dönmesi daha süratli yaşanıyor.

Fizyoloji ile işlev açısından geçim ve galibiyet için nasıl bir yol izliyorsunuz?
Üçlü takma uygulaması yapıyoruz. Fizyolojik ve olağan işlevleri elde etmede galibiyet elde edebiliyoruz. Yeni usullerle cinsel işlev ve estetik anlamındaki kasvetler bitiyor.

Üçlü takma sebebiyle istem dışı ereksiyon yaşanması olası mı?
Hayır. Bireyler istedikleri anda ilişkiye girebiliyor. Onun dışında da yumuşak bir penise sahip oluyorlar.

Doğuştan penis çarpıklığı olanlara nasıl bir uygulama yapılıyor?

Bu stil hastalar oldukça mutsuz oluyorlar. Yarıyıl yarıyıl sızılı ilişkiler yaşanıyor. Onların estetik düzenlemesi yapıldığında olağan ereksiyon yaşayabiliyorlar, sızıları ortadan kalkıyor.

Eşlerin bu estetiği fark etme olasılığı var mı?
Takmalar o kadar ufak ki, yumuşak hale geldiği zaman karşıdan bakan insan bunu kavrayamaz. Bu operasyonu yaptıran şahıs söylemediği sürece eşler bunu fark edemez.

Dünya sıhhatinde yeni trend: Erkek mutluluğu

Amerika Birleşik Devletleri Colombia Üniversitesi Muayenehane Bevliye Profesörü Dr. Ridwan Shabsih, erkeklerde 40 yaşından sonra artan sertleşme problemlerinin, yüksek tansiyon, diayabet, obezite, yüksek kolestrol ve testosterone tehlikelerinin erken yarıyılda en aza indirilmesi ile kolayca rehabilitasyon edilebildiğini söyledi. Dünyada da sıhhatte yeni konseptin ‘erkek mutluluğu ’ olarak tanımlandığını ifade eden Dr. Shabsih, bu hastalıkların ereksiyon bozukluğundan ayrı değerlendirilmemesi gerektiğini söyledi.

Kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=43639&cat=220&dt=2007/11/08

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.