Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Sağlık zeytinden üzüme transfer oldu

31.03.2021
13

Vitis Vinifera, zengin içeriği ile muhtelif hastalıklara iyi geliyor ve sofralarınıza tertemiz lezzet sunuyor. NOW® Üzüm Çekirdeği Yağı ’nda %64 oranında bulunan Omega-6 ve Omega-3 yağ asidi, …

Vitis Vinifera, zengin içeriği ile muhtelif hastalıklara iyi geliyor ve sofralarınıza tertemiz lezzet sunuyor.

NOW® Üzüm Çekirdeği Yağı ’nda %64 oranında bulunan Omega-6 ve Omega-3 yağ asidi, damar iç zarlarını gözettiği ve kılcal damarlar dolaşım sisteminin sağlıklı işleyişini sağladığı için damar sertliğine karşı koruma sağlıyor, kalp hastalıklarını önlüyor. Ayrıca çok güçlü antioksidan olarak öğrenilen üzüm çekirdeği eklem rahatsızlıkları ile savaşıyor, bedeni zehirli maddelerden arınıyor ve kolesterolün düşmesine büyük tesir sağlıyor.

LEZZETLİ TÜRK MUTFAĞI YEMEKLERİNE ARTIK SAĞLIK İLAVE EDİLİYOR
NOW® Üzüm Çekirdeği Yağı ile lezzetli Türk yemeklerine artık sağlıkta ilave ediliyor. Tadı son derece hafif ve nötr olan NOW® Üzüm Çekirdeği Yağı günde üç öğün birer çay kaşığı olarak içilebiliyor, salatalara ve yemeklere de ilave edilebiliyor. Yanma derecesi 240?C olarak öbür yağlardan çok yüksek olduğu için yemeklerde ve kızartmalarda koku ve duman oluşmadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=17666&cat=220&dt=2007/03/16

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.