Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Samsun Üniversitesi kan verdi

20.03.2021
24
Samsun Üniversitesi kan verdi

Türk Kızılayının sene süresince sürdürdüğü kan bağışı kampanyasına bir destek de Samsun Üniversitesinden geldi. Samsun Üniversitesi üst yönetimi, kan bağışının ehemmiyetine dikkat toplamak emeliyle talebeler ve üniversite personeliyle beraber kan verdi.

Türk Kızılayı Samsun Şubesi tarafından Samsun Üniversitesi Canik Kampüsünde kurulan kan bağışı standının ardından Ballıca Kampüsünde devam eden bağış faalliğine talebelerle beraber üniversite personeli de yoğun alaka gösterdi. Kan bağışının ehemmiyetine dikkat toplayan üniversite yetkilileri de kurulan standı ziyaret ederek, asıllaştırılan kampanya hakkında bilgi aldı.
“Türk Kızılayına destek olmaya devam edeceğiz”
Kan bağışının ehemmiyetine dikkat toplamak için talebelerle beraber kan veren Samsun Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Salih Kesgin, gönüllüsü olduğu ve tüm aktifliklerinde faal rol almaya çalıştığı, milli ve beynelmilel alanda mazlum milletlere el uzatan çalışmalarını milletin yardımıyla hakikatleştiren Türk Kızılayına Samsun Üniversitesi olarak destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Kesgin, Samsun Üniversitesinin tüm üyelerinin birer Kızılay gönüllüsü olduğunu ve gerçeğinde kan bağışı yaparak yalnızca başkasının yaşamına destek olmanın değil aynı zamanda yaşamda karşılaşılabilecek tam güçlüklere karşı sivil bir şuur elde etkenin mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı.
Kızılay yetkililerine ve gönüllülerine “Fertselleşen yaşantıların egemen olduğu çağdaş yarıyılda birbirimiz için elimizden gelen ne varsa bunu yapmanın pratiğini deneyim etme ihtimalini verdiği için teşekkür ediyoruz” diyen Kesgin, Samsun Üniversitesi olarak her fırsatta Kızılay ile tüm insanlık için yapılacak tam organizasyonlarda omuz omuza olacaklarına sözlerine ilave etti. Burun estetiğinde büyük basitlik! Bakın nasıl yapılıyormuşKadınlara önemli uyarı: 45 ’deri sonra görülme sıklığı artıyorAhşap mutfak mahsullerinde illet hastalık tehlikeyi

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.