Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Tıp dünyası naçar kaldı

30.03.2021
38
Tıp dünyası naçar kaldı

Amerika Birleşik Devletleri, tıp dünyasını çarerisiz vazgeçen bir vakaya sahne oldu. 15 yaşınadki kız bütün 5 hafta hiç durmadan hıçkırdı. Amerika Birleşik Devletlerinin Florida eyaletinde 15 yaşında bir genç kız …

Amerika Birleşik Devletleri, tıp dünyasını çarerisiz vazgeçen bir vakaya sahne oldu. 15 yaşınadki kız bütün 5 hafta hiç durmadan hıçkırdı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde 15 yaşında bir genç kız 5 hafta süresince hıçkırdı.

Hıçkırığını geçirmek için muhtelif ilaçlara müracaat eten Jennifer Mee’nin hıçkırığının dün kendiliğinden geçtiği bildirildi.

Bu hafta hıçkırığını geçirmek için, bulaşıcı hastalıklar uzmanı, nörolog, hipnoz ve akupunktur uzmanlarına giden Mee’nin, tasasına takat olması için, hıçkırığı geçirmek emeliyle geliştirilen tescilli bir aygıtı da sınadığı belirtildi.

Jennifer Mee, St. Petersburg Times’a yaptığı açıklamada, hıçkırığı durduktan sonra burnunun yandığını ve boğazının acıdığını söyledi.
Mee’nin annesi, iki hafta evvel gazeteyi arayarak, kızının 23 Ocak’tan bu yana hıçkırdığını açıklamış, mevzu Amerika Birleşik Devletleri medyasında alaka görmüştü.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=16344&cat=220&dt=2007/03/02

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.