Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Eksilen saçları şekillendirmek için bazı ipuçları

04.06.2021
61
Eksilen saçları şekillendirmek için bazı ipuçları

İnce ya da eksilen saçları, ya da transplantasyonla ekilmiş saçları daha dolgun göstermek için birkaç kolay yol vardır: * Hacmi çoğaldıran ve dokuyu geliştiren dol-gunlaştmcı şampuanlar …

İnce ya da eksilen saçları, ya da transplantasyonla ekilmiş saçları daha dolgun göstermek için birkaç kolay yol vardır:
* Hacmi çoğaldıran ve dokuyu geliştiren dol-gunlaştmcı şampuanlar kullanın.
* Saçınızı şampuanlamadan evvel kremleyin. Böylece, krem saçınızı düzleştirmeden ve hazmetmeden onun tam avantajlarından yararlanabilirsiniz.
* Saçlarınızı her gün şampuanla yıkayın. Saçınızı yalnızca bir kere şampuanlamanız yeterlidir. Saçınızı kurutabileceği için ikinci kere şampuanlamaya gerek yoktur.
* Saç kurutma aygıtını düşük ayarda kul­lanın. Bu saçınıza hacim katar ve biçim ver­menizi kolaylaştırır.
* Saçınıza köpük ya da jöle sürmeyin. Bu saçı hazmederek daha az görünmesine neden olur.
* Köpük ya da jöle yerine iyi bir saç spreyi ya da değişmezleyici sprey kullanın. Saçı tamamen kuruttuktan sonra, sprey ile hafifçe nem­lendirin, kurutun, tarayın ve istediğiniz gibi biçim verin ve tekerrür spreyleyin. Bu saçınızı hakimiyet altında meblağken dolgun görünme­sini de sağlar.
* Şayet saçınız ön kısmı incelmiş ya da seyrelmişse, bu bölgenin rengini açmak ya da bu bölgeye vurgu yapmak, araştırılan bölgenin daha az fark edilmesini sağlar; özellikle saç ve cilt renginiz arasındaki kontrast fazlaysa, boyayla bu kontrast eksiltilmiş olur. Bu güzergah­tem, saç ve cilt rengi koyu olanlara öne­rilmez.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.