Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

illet hastalıki önlemek rehabilitasyon etmekten basittir

22.04.2021
6
illet hastalıki önlemek rehabilitasyon etmekten basittir

illet hastalık, değişinimlerin ya da Deoksirübo Nükleik Asit hücresel taslak zararının yirmi-kırk sene süresince birikimi neticesinde alana kazanç. Kendinizi gözetmeye bugün başlamalısınız, illet hastalık olduğunuzu bildikten sonra değil. illet hastalıki …

illet hastalık, değişinimlerin ya da Deoksirübo Nükleik Asit hücresel taslak zararının yirmi-kırk sene süresince birikimi neticesinde alana kazanç. Kendinizi gözetmeye bugün başlamalısınız, illet hastalık olduğunuzu bildikten sonra değil. illet hastalıki önlemek, rehabilitasyon etmekten daha basittir. Bunun yerine, çoğu şahıs konutlarında yangın çık­tıktan sonra kuyu kazmaya başlamaktadırlar.

Hücrelerin entegrasyonunun bozulması süreci çok uzun sürer; ve bir hayli pre-neoplastik anormal, ama henüz illet hastalık olmamış lezyonların aniden yok olduklarını öğreniyoruz. Hem hayvanlar hem de insanlar üzerinde yapılan çalışmalar, nebat­lerden elde edilen yiyeceklerin, sonradan illet hastalıke neden olabile­cek Deoksirübo Nükleik Asit zararını önlediklerini ve hatta iyileştirdiklerini göstermiştir.16 Seçtiğimiz besinlerle erken safhalardaki kan­serin ilerlemesini yasaklama pbitkiansiyeline sahip olduğumuz için uğurluyuz. Kısmen zarara uğramış hücreleri onarma ya da yok etme kabiliyeti, bu hücrelerin fitokimyasallara ne kadar maruz kaldığı ile orantılıdır.

Bağışıklık sistemimizi illet hastalıke karşı maksimum seviyede silahlandırmak üzere yeterli ölçüde ve çeşitte fitokimyasal madde harcadığımızda, kendimize Deoksirübo Nükleik Asit zararını onarma, kan­sere neden olan casusları arınma ve genel olarak hastalığa sabretme kabiliyeti vermiş oluyoruz. Bu maddeler aynı zamanda virüs ve bakterilere karşı mukavemetimizi artıracak öbür bağışık­lığı geliştiren mekanizmaları da harekete geçirir ve bedeni­muzu hastalıklara karşı daha mukavemetli hale getirirler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.