Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Tofu (peynir)

08.04.2021
48
Tofu (peynir)

Onsuz Okinawa’lılar bir hiç olurlardı. Ona çok düşkün olan Japonlardan dört kat daha fazla tüketiyorlar! Tofu, genellikle di­ğerlerine göre Okinawa’ya dönüktür, onlarda da günlük mutfak …

Onsuz Okinawa’lılar bir hiç olurlardı. Ona çok düşkün olan Japonlardan dört kat daha fazla tüketiyorlar! Tofu, genellikle di­ğerlerine göre Okinawa’ya dönüktür, onlarda da günlük mutfak yemekleri bayram ve kutlamalar onsuz olmaz. Bu soya tohu­mundan çıkmış (soya sütü pıhtılaşarak doğal magnezyum klorü-rü sayesinde denizin ortasından çıkmış) olan besin dünyanın sebze proteinidir. Ne kadar çok damıtılırsa o kadar katı olur. Ni­telikleri sulandırıldıkça soya ipeği (düz parlak kaymağı) soya pamuğu (dayanıklı ve bütün pişirme çeşitleri için uygun) olmak üzere çeşitlenir. İkisinin arasında birkaç ayrıntı birlikte (soya, ipek ve pamuk). Tofunun tadı doğal olduğu zaman çok nötrdür: bütün yemek sanatlarına katmak gerekir.
Eğer endüstriyel olarak hazırlanmış yemeklerini tatuysanız ve sizi tatmin etmedilerse bu çok normaldir; bu aynı bizdeki konserve kutusundaki tatsız etli kuru fasulyeyi deneyip takdir etmeniz ya da su içinde yüzen portakallı sosisleri beğenmeniz gibidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.