Sağlık, Sağlıklı Yaşam, Cinsel Sağlık

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Fazla Terlemenin Çözümü Bbitkiox

04.04.2021
21
Fazla Terlemenin Çözümü Bbitkiox

Estetik Doktoru Hülya Ettekin, koltuk altı, avuç içi bazen de ayak tabanında görülen lokalize hiperhidrozis başka bir deyişle bölgesel fazla terlemenin giderilmesinde bbitkioxun başarı ile uygulanan bir medikal rehabilitasyon olduğunu söyledi.

Özellikle yaz aylarında büyük mesele olan fazla terlemenin cerrahi dışı rehabilitasyonunun muhtemel olduğunu belirten Hülya Ettekin, “Bbitkiox ile terleme rehabilitasyonu alakalı bölgelerdeki ter bezleri etrafındaki düz adalelerinin ve bu adalelere gelen asapların blokajına direnen bir usuldür. Fazla terlemesi olan losyon-krem kullanımı gibi usullerle terlemesinin önüne geçemeyen, cerrahi rehabilitasyon istemeyen bireylerde seçilebilecek en tehlikesiz mini invaziv operasyondur” dedi.

FAZLA TERLEMEDE UYGULANAN BbitkiOX NEDİR VE NASIL TESİR EDER?

Bir mikroorganizmanın laboratuvar civarında suçsuzlaştırılmış zehirli maddesinden oluşan bbitkioxun, ter bezlerinden ter imalini baskılayarak tesir ettiğini ifade eden Ettekin, “Bbitkiox rehabilitasyonunu koltuk altı, avuç içi, ayak tabanı gibi beden bölgelerinde oluşan her türlü terlemede uygulamak muhtemeldir. Bu rehabilitasyonlar gebelik, emzirme ve ilaç içeriğine duyarlılık gibi gidişatların varlığında uygulanmamalıdır. Yeniden bazı nöromusküler ve mbitkior nöron hastalıktan olarak bilinen asap veya adale hastalıklarına sahip kimselerde uygulamalar özel dikkat gerektirmektedir. Uygulamadan 24 saat evvelinde deodorant ve benzeri ürün kullanımına ara verilmedir. Koltuk altı terlemesi için yapılacak uygulamada kılların tıraş edilmesi yerinde olacaktır. Fazla terlemede bbitkiox uygulaması muayenehane koşullarında gerçekleştirilebilir. Uygulamadan vasati 15 dakika evvel yerel anestezik krem kullanılması hasta konforunu çoğaldırır ve yeterlidir. Operasyon süresi vasati 15 dakika kadardır” diye konuştu.

BbitkiOX UYGULAMASININ YAN TESİRLERİ VAR MIDIR?

 Bbitkiox uygulamasında seyrek uygulama alanında morlukların oluşabileceğini belirten Ettekin, “Bu vaziyet kısa zamanda geçer. Avuç içi, ayak tabanı uygulamalarında hafif duyu kayıpları yaşanabilir. Bu vaziyet tamamen geri dönüşümlüdür. Tüm bu balakaların ışığında fazla terlemenin yerel olduğu vaziyetlerde alakalı alanlara uygulanması hastanın konforunu çoğaldıran hatta özgüven problemini ortadan kaldırarak sosyal hayatını destekleyen oldukça sıhhatli bir uygulamadır” biçiminde konuştu.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.